fbpx

Išsaugokime Baltijos Jūrą

Gaminame sertifikuotus ekologiškus produktus, kurių pagalba stengiamės pagerinti vartotojų savijautą. Tai mūsų mažas, bet svarbus tikslas, kurio siekiame kasdien. Šiandien ypatingai džiaugiamės, galėdami savo mažais kryptingais tikslais prisidėti prie didelės misijos – projekto „Išsaugokime Baltijos Jūrą”. Sąvoka „švari aplinka” mums nėra svetima, todėl džiaugiamės galėdami pasirūpinti šio istorinio žygio komandos narių žarnyno sveikata, o visus AVIZO vartotojus kviečiame sekti ekspedicijos naujienas kartu su mumis savebaltic.eu interneto svetainėje, bei mūsų Facebook paskyroje! Įsigydami AVIZO produktus ir jūs prisidėsite prie šio kilnaus tikslo, nes tik jūsų – vartotojų dėka, mes galime skirti paramą šiam kilniam projektui.

AVIZO – jūsų EKO logiškas pasirinkimas!

Apie ekspediciją

„Save The Baltic Sea” – misija 6000 km pėščiomis aplink jūrą, kuri startavo Klaipėdoje, Smiltynės perkėloje 2024 m. kovo 11 dieną ir truks net 9 mėnesius. Baltijos jūra yra tarp penkių labiausiai užterštų jūrų pasaulyje. Kiekvienas iš mūsų, kartais nesąmoningai, prisidedame prie šios statistikos. Tačiau susikibę rankomis galime išsaugoti savo brangius vandenis ir juose esančią gyvybę ateities kartoms. Šio istorinio žygio aplink Baltijos jūrą pagrindinis tikslas – paskatinti jūros taršos mažinimo veiksmus 8 Baltijos jūros šalyse.

Kaip tai bus įgyvendinta?

SĄMONINGUMAS

Žygį pradėsime kartu su unikalia komunikacijos kampanija, kuri kels pokyčių bangas tarptautiniu lygiu, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į esamą Baltijos Jūros būklę ir būdus, kaip prisidėti prie jos gerinimo.

ŠVIETIMAS

Kartu su Baltijos jūros mokslo institutais ir aplinkosaugos organizacijomis kviesime kiekvienos šalies piliečius iš arčiau pažvelgti į mūsų jūrą ir jos problematiką, užsiimti piliečių mokslo veikla ir švarinimosi darbais.

BENDRAKŪRA

„Gyvosios laboratorijos“ seminarai suburs vietos suinteresuotąsias šalis ir bendruomenių atstovus, kurie ieškos tinkamiausių būdų, kaip sumažinti neigiamą poveikį Baltijos jūrai kiekvienoje vietoje.

Sekite projekto naujienas mūsų Facebook paskyroje: