fbpx

12 gerųjų bakterijų rūšių ir porūšių:

Pieno rūgšties ir Bifidobakterijos (įskaitant Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Limosilactobacillus fermentum).

Skaidulų šaltinis

(įskaitant Beta-gliukaną).

„Mąstyti yra sunku, lengviau patikėti“

Todėl rinkdamiesi iš gausybės reklaminių pasiūlymų, akimirkai stabtelėkite ir pasistenkite suprasti – kas yra kas? Norime ir tikimės, kad vartotojai, rinkdamiesi AVIZO, sąmoningai, o ne patiklumu įvertintų galimą naudą organizmui.

„21 Nauda” – tai teigiamas rūgšties poveikis organizmui, įtakojantis kraujo pH, maisto fermentaciją ir virškinimą, naudingų medžiagų įsisavinimą, skrandžio rūgštingumą. Produktuose esančios gyvos bakterijos papildo mūsų žarnyną geromis bakterijų kolonijomis.  Sveikas subalansuotas žarnynas yra viena iš sveiko žmogaus sąlygų.

„Stipri rūgštelė nuo negandų saugo”…

(iš Simono Daukanto 19-ojo amžiaus raštų)

Daugelis klaidingai mano, kad vartojant rūgštį padidėja skrandžio rūgštingumas, to pasekoje atsiranda refliukso požymiai. Skrandžio paskirtis yra virškinti, o tiksliau smulkinti maistą. Maistą smulkina rūgštis. Rėmens skausmai rodo sumažėjusi skrandžio rūgštingumą. Sumažėjus skrandžio rūgštingumui, viršutinis skrandžio sfinkteris (raukas) pilnai neužsidaro ir skrandžio turinys, išsiliejęs į stemplę, ją degina. Rėmens skausmai pasireiškia ne skrandyje, o stemplėje, kurią graužia į ją patekęs skrandžio turinys. Pavartojus rūgšties, padidėjęs skrandžio rūgštingumas dirgina rauką ir jis užsidaro. Skrandžio turinys nebepatenka į stemplę ir išnyksta rėmens skausmai. Senstant silpnėja visų organų veikla, taipogi silpnėja ir skrandžio pajėgumas gaminti rūgštį. Skrandžiui reikia pagelbėti papildoma rūgštimi, kad jis galėtų tinkamai susmulkinti suvalgytą maistą.  Taigi reikia ne mažinti skrandžio rūgštingumą, bet vartojant papildomą rūgštį uždaryti rauką. Mažindami skrandžio rūgštingumą, pakenkiame skrandžio pajėgumui smulkinti maistą. Taigi visais atvejais rūgštis – jūsų skrandžio draugas.

AVIZO bakterijų nauda įrodyta laboratoriniais tyrimais!

Gyvos žarnyno bakterijos – tai labai svarbus faktorius, tiesiogiai įtakojantis organizmo savijautą. Svarbi bakterijų sudėtis, jų sąveika ir įvairovė, o ne vienos rūšies gausa. AVIZO rauguose bakterijų įvairovė yra plati, bei jos sąveikaudamos suteikia tyrimais įrodytą naudą – veikia patogenus bakterostatiškai, t.y. slopina patogenų dauginimąsi žarnyne, jų nenaikindamas. Viską naikina tik antibiotikai, kurių be rimtos priežasties reiktų vengti. Ideali žarnyno bakterijų pusiausvyra laikoma santykiu 80:20 (80% gerųjų ir 20% patogeninių). Teigiama, kad normalus žarnyno bakterijų balansas yra stipraus imuniteto sąlyga, todėl pirmiausia organizmo sveikata prasideda žarnyne. Lentelėje pateikiame atliktų tyrimų (patogeninių bakterijų slopinimo) rezultatus:

Remiantis tyrimo duomenimis įrodyta, kad AVIZO ekologiškas avižų raugas slopina patogenų dauginimąsi žarnyne!

AVIZO edukacinės paskaitos

Kviečiame prenumeruoti AVIZO Probiotics Youtube kanalą, kuriame rasite informaciją apie rūgšties naudą sveikatai, insulino tyrimų būtinybę, cholesterolio normas ir apie tiesioginį žarnyno poveikį smegenims. Sveikas žarnynas gali apsaugoti nuo tokių senatvės ligų, kaip Alzheimeris, ar senatvinė dimensija! Nelikite tam abejingi.

Aleksandras Žarskus

Siūlome pasiklausyti Aleksandro Žarskaus paskaitų apie sveikos gyvensenos ir mitybos pagrindus. Šiomis paskaitomis siekiame sudominti žmones pradėti rūpintis savo organizmo sveikata ne tada, kai ji sutrinka, o profilaktiškai, nuo jaunų dienų, bei suprasti tam tikras sąlygas, kodėl mus užklumpa liga? Pateikiama informacija yra Aleksandro Žarskaus subjektyvi nuomonė, paremta rašytiniais šaltiniais, kurie minimi paskaitose. Tikime, kad ši informacija padės surasti sveikatos kelią tiems, kas jo dar nerado…

Kviečiame bendrauti ir užduoti rūpimus klausimus, pasiūlymus, pastabas. lauksime Jūsų komentarų, po kiekviena laidos dalimi. Dėkojame!

Nuoroda į AVIZO Youtube kanalą rasite čia: (AVIZO Edukacinės Paskaitos su Aleksandru Žarskumi)

Nutarėte išbandyti AVIZO raugus? Spauskite ČIA