fbpx
BE GLITIMO,BE LAKTOZĖS, BE PRIDĖTINIO CUKRAUS
Nepasterizuotas, nealkoholinis
SU MIKRO
ELEMENTAIS, PROBIOTIKAIS IR VITAMINAIS
Skaidulų šaltinis!
DAUG ĮVAIRIŲ
NAUDINGŲJŲ AMINO
IR KT. RŪGŠČIŲ
Milijardai gyvų bakterijų

AVIZO - rūgštus sveikatos skonis

(Peržiūrėti ekologijos sertifikatą)

  • AVIZO – Rūgštus sveikatos skonis! Tai vieninteliai ekologiški tokio tipo produktai, gaminami Lietuvoje. Produktai orientuoti į sveikatinimą, o ne skonių įvairovę. Jų sudėtyje yra milijardai naudingųjų žarnyno bakterijų (probiotikų), fermentų (ang.”enzymes”), skaidulų (prebiotikų), mikroelementų, vitaminų, polinesočiųjų ir amino rūgščių, taip pat beta-gliukano. AVIZO gerosios bakterijos yra veiksmingos prieš daugelį patogenų, tokių, kaip salmonella, esherichia coli, candida albicans ir kt. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad AVIZO raugas veikia žarnyno patogenus bakteriostatiškai, t.y. slopina jų dauginimąsi. Visi šie rezultatai – Latvijos Dobelės instituto, maisto technologijų mokslų daktarės Dr. Dalijos Seglinos, bei ilgametę patirtį turinčios maisto gamybos technologės Dalios Stabingienės darbo vaisiai. Dėka jų intensyvių bandymų, sudėties ir gamybos proceso tobulinimų, AVIZO tapo puikiai subalansuota terpė gerųjų bakterijų dauginimuisi, o bakterijų kolonijos visą produktų galiojimo laiką išlieka gyvos ir veiksmingos. AVIZO – puiki alternatyva probiotikams kapsulėse. Siūlome ilgalaikio vartojimo raugus, bei malonaus skonio fermentuotus avižų gėrimus.
  • Patraukli kaina! Mes siūlome vartotojams palankiausią kokybės ir kainos santykį rinkoje. Tai teigiame atsižvelgdami į vartotojų atsiliepimus ir tikimės, kad būtent ekologiški raugai ir fermentuoti gėrimai, vis dažniau atras vietą kiekvieno jūsų šaldytuvuose. Rūpinkitės savo sveikata kokybiškai. Ar jūsų pasirinkimas ekologiškas?
  • Ekologiška sudėtis! „Du kartus matuok, trečią kirpk”.. Šį posakį pritaikytume ir renkantis fermentuotus produktus. Pasitaiko atvejų, kai vartotojas patikliai apgaunamas, todėl prieš įsigydami maisto produktus pasitikrinkite, ar tai iš tiesų ekologiška prekė? Visi AVIZO produktai sertifikuoti VŠĮ „Ekoagros” ekologijos sertifikatu, žaliavos bei gamybos procesas yra periodiškai tikrinami, vertinama jų kokybė, todėl produktai yra saugūs vartoti.
  • Sveikatai palankūs! AVIZO avižų raugai yra paženklinti Lietuvos Respublikos SAM išduodamu „Rakto Skylutės” simboliu, kas suteikia teisę vadinti produktus sveikatai palankiais. AVIZO raugai tiršti, o avižų produktai yra ir skaidulų šaltinis! Jomis minta ir bakterijos, tai užtikrina jų gyvybingumą ir veiksmingumą viso produktų galiojimo laikotarpiu.
  • Fermentuoti avižų gėrimai – tai išskirtiniai ekologiški AVIZO gaminiai, neturintys analogų rinkoje. „Skanus, tarsi vaikiškas glotnutis”, taip mažieji AVIZO klientai ir jų tėveliai apibūdina šiuos gėrimus. Pagaminti iš avižų, fermentuojant jas kartu su ekologiškomis sultimis. Fermentacijos metu užauginamos gyvų bakterijų kolonijos. Galite rinktis iš trijų gaminamų skonių: su moliūgais, su šaltalankiais, su juodaisiais serbentais. Tai puiki alternatyva pusryčiams, skubantiems kelyje ir norintiems numalšinti alkį, ar troškulį. Gėrimas suteiks sotumo jausmą iki trijų valandų. Kaip ir raugai, AVIZO gėrimai neturi pridėtinio cukraus, glitimo, laktozės. Skanaus!
  • AVIZO edukacinės paskaitos apie sveikatą, kartu su Aleksandru Žarskumi. Šis žmogus – tarytum vaikščiojanti enciklopedija, kurią kaskart norisi skaityti. Jo knyga, „Rūgštus sveikatos skonis” yra žinoma daugeliui savo sveikata besirūpinančių lietuvių. Tai puikus žinių šaltinis apie rūgšties naudą sveikatai. Apsilankykite AVIZO YouTube kanale ir sužinokite daugiau. Aleksandro video paskaitos padės labiau suprasti  AVIZO produktų paskirtį. Nuorodą į kanalą rasite čia: Mes patys atsakome už sveikatos būklę!

*AVIZO nėra vaistas, ar maisto papildas*

MŪSŲ TIKSLAS

Norime pasiūlyti Jums ekologiškus augalinės kilmės produktus su probiotikais, geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Siekiame tapti rinkos lyderiais ne žodžiais, o darbais! Didėjant šių produktų paklausai, stengiamės pasiūlyti plačią prekybos vietų geografiją Lietuvoje, bei greitą pristatymą perkantiems internetu. Rinkitės ekologišką!