fbpx
BE GLITIMO, BE LAKTOZĖS, BE PRIDĖTINIO CUKRAUS
Nepasterizuotas, nealkoholinis
SU MIKRO
ELEMENTAIS, PROBIOTIKAIS IR VITAMINAIS
Skaidulų šaltinis!
DAUG ĮVAIRIŲ
NAUDINGŲJŲ AMINO
IR KT. RŪGŠČIŲ
Milijardai gyvų bakterijų

AVIZO - rūgštus sveikatos skonis

(Peržiūrėti ekologijos sertifikatą)

 

  • AVIZO – Rūgštus sveikatos skonis! Tai vieninteliai ekologiški tokio tipo produktai, gaminami Lietuvoje. AVIZO nėra vaistai, ar maisto papildai, bet produktai yra sveikatai palankūs, orientuoti į žarnyno būklės gerinimą, o ne skonių įvairovę. Jų pagrindinės naudos yra dvi: rūgštis ir probiotikai. Rūgštis padeda virškinti, o bakterijos skaido likutinį maistą, todėl vartodami AVIZO, nejausite sunkumo skrandyje, išvengsite vidurių pūtimo. AVIZO avižų raugai yra rūgštūs, o rūgštis atstato skrandyje reikiamą pH kiekį. Taip sureguliuosite skrandžio rūgštingumą, galimai atsikratysite refliukso (dirginamas rūgštimi, viršutinis raukas dar vadinamas sfinkteriu užsidaro (vėl pradeda funkcionuoti)).  AVIZO sudėtyje yra milijardai naudingųjų žarnyno bakterijų (probiotikų), fermentų (ang.”enzymes”), skaidulų (prebiotikų), mikroelementų, vitaminų, polinesočiųjų ir amino rūgščių, taip pat beta-gliukano. AVIZO gerosios bakterijos yra veiksmingos prieš daugelį patogenų, tokių, kaip salmonella, esherichia coli, candida albicans ir kt. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad AVIZO raugas veikia žarnyno patogenus bakteriostatiškai, t.y. slopina jų dauginimąsi. Visi šie rezultatai – Latvijos Dobelės instituto, maisto technologijų akademikės Dr. Dalijos Seglinos, bei ilgametę patirtį turinčios maisto gamybos technologės Dalios Stabingienės darbo vaisiai. Dėka jų intensyvių bandymų, sudėties ir gamybos proceso tobulinimų, AVIZO tapo puikiai subalansuota terpė gerųjų bakterijų dauginimuisi, o bakterijų kolonijos visą produktų galiojimo laiką išlieka gyvos ir veiksmingos. AVIZO – puiki alternatyva probiotikams kapsulėse.
  • Patraukli kaina! Siūlome vartotojams palankiausią kokybės ir kainos santykį rinkoje. Nedaugelis produktų su probiotikais, gali pasigirti įrodyta gyvų bakterijų nauda – todėl rinkdamiesi AVIZO, visada gausite ekologišką ir efektyvų produktą su “švariu vidumi”. Atsižvelgdami į vartotojų atsiliepimus, teigiame, kad vis dažniau AVIZO produktus renkasi ne tik senjorai, bet ir jaunos šeimos, kurios rūpinasi savo ir vaikų mityba. Rūpinkitės savo sveikata kokybiškai. Ar jūsų pasirinkimas ekologiškas?
  • Ekologiška sudėtis! “Du kartus matuok, trečią kirpk”.. Šį posakį pritaikytume ir renkantis fermentuotus produktus. Pasitaiko atvejų, kai vartotojas patikliai apgaunamas, todėl prieš įsigydami maisto produktus pasitikrinkite, ar tai iš tiesų ekologiška prekė? Visi AVIZO produktai sertifikuoti VŠĮ “Ekoagros” ekologijos sertifikatu, žaliavos bei gamybos procesas yra periodiškai tikrinami, vertinama jų kokybė, todėl produktai yra saugūs vartoti.
  • Sveikatai palankūs! AVIZO avižų raugai yra paženklinti Lietuvos Respublikos SAM išduodamu “Rakto Skylutės” simboliu, kas suteikia teisę vadinti produktus sveikatai palankiais. AVIZO raugai tiršti, o avižų produktai yra ir skaidulų šaltinis! Jomis minta ir bakterijos, tai užtikrina jų gyvybingumą ir veiksmingumą viso produktų galiojimo laikotarpiu.
  • Fermentuoti avižų gėrimai – tai išskirtiniai ekologiški AVIZO gaminiai, neturintys analogų rinkoje. “Skanus, tarsi vaikiškas glotnutis”, taip mažieji AVIZO klientai ir jų tėveliai apibūdina šiuos gėrimus. Pagaminti iš avižų, fermentuojant jas kartu su ekologiškomis sultimis. Fermentacijos metu užauginamos gyvų bakterijų kolonijos. Galite rinktis iš trijų gaminamų skonių: su obuoliais ir moliūgais, su obuoliais ir šaltalankiais, su obuoliais ir juodaisiais serbentais. Tai puiki alternatyva pusryčiams, skubantiems kelyje ir norintiems numalšinti alkį, ar troškulį. Gėrimas suteiks sotumo jausmą iki trijų valandų. Kaip ir raugai, AVIZO gėrimai neturi pridėtinio cukraus, glitimo, laktozės. Skanaus!
  • AVIZO edukacinės paskaitos apie sveikatą, kartu su Aleksandru Žarskumi. Jei dar abejojate, kas naudingiau – rūgštis, ar šarmas, kviečiame tuo pasidomėti iš esmės! Aleksandras – tarytum vaikščiojanti enciklopedija, kurią kaskart norisi skaityti. Jo knyga, “Rūgštus sveikatos skonis” yra žinoma daugeliui savo sveikata besirūpinančių lietuvių. 2024 m pasirodė naujas knygos leidimas. Knygos autorius rekomenduoja AVIZO, kaip vieną iš būtinų maisto produktų, norint išlaikyti sveiką žarnyną. Ši knyga – tai puikus žinių šaltinis apie rūgšties naudą sveikatai. Apsilankykite AVIZO YouTube kanale ir sužinokite daugiau. Aleksandro video paskaitos padės labiau suprasti  ir pačių AVIZO produktų paskirtį. Nuorodą į kanalą rasite čia: Mes patys atsakome už sveikatos būklę!

MŪSŲ TIKSLAS

Norime pasiūlyti Jums ekologiškus augalinės kilmės produktus su probiotikais, geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Siekiame tapti rinkos lyderiais ne žodžiais, o darbais! Didėjant šių produktų paklausai, stengiamės pasiūlyti plačią prekybos vietų geografiją Lietuvoje, bei greitą pristatymą perkantiems internetu. Rinkitės ekologišką!