fbpx
AVIZO ekologiški raugai
sertifikuota ekologiška kokybė

Avižų raugų efektyvumas įrodytas laboratoriniais tyrimais. 12 bakterijų rūšių ir porūšių, vitaminai, mineralai, naudingosios rūgštys, tokios, kaip Omega – 6, ar Omega – 9 yra labai naudingos mūsų organizmui. Raugintos avižos yra puiki terpė daugintis gerųjų bakterijų kolonijoms. Rūgšti aplinka nepalanki patogeninėms bakterijoms, todėl raugai yra rūgštus. Rūgšties labai trūksta šiuolaikiškame maisto racione, neretai jos trūkumas sąlygoja refliukso ir rūgštingumo atsiradimą. Visais atvejais rūgštis – mūsų draugas, jos nereikia vengti! Pavyzdžiui, tai gali tapti apsauga, netgi nuo įvairių lėtinių ligų, tokių, kaip alzheimeris, ar demensija. AVIZO ekologiški raugai išsiskiria tuo, kad jie yra ir skaidulų (prebiotikų) šaltinis. Skaidulomis maitinamos bakterijos visą produkto galiojimo laiką išlieka gyvos ir veiksmingos. Vieno litro butelio pakanka trims, keturioms savaitėms, todėl tai tikrai nebrangus būdas papildyti žarnyną probiotikais.

Ar žinote, kad gerųjų bakterijų teikiamą naudą galima įsisavinti įvairiais būdais, pvz. darant veido kaukes, plaunant galvą, tepant odą.. Gerosios bakterijos gali būti ne tik sveiko žarnyno, bet ir gražaus veido paslaptis.. Dar neturite šaldytuve AVIZO buteliuko? Tikrai verta išbandyti!

Visi AVIZO ekologiški raugai turi vienodas gyvų bakterijų kultūras. Šiuo metu gaminame 7 raugų variantus, todėl vartotojai tikrai išsirinks mėgstamiausią rūgštų sveikatos skonį.. Jei jums tai pirmas kartas ir nežinote kurį produktą pradėti vartoti – rekomenduojame natūralų avižų raugą be priedų. Šis produktas – universaliausias ir perkamiausias. Rauginti grūdai (avižos, grikiai, ryžiai ir kt.) turi savitą išreikštą aromatą, kuris būdingas raugintiems produktams. Skoninėmis savybėmis raugai primena turkišką airaną, ar mūsų senolių gamintą avižų kisielių.

Kaip vartoti?

AVIZO ekologiškas raugas nėra vaistas, ar maisto papildas, todėl vartojimo gairės pateikiamos tik rekomendacinio pobūdžio. Gerkite neskiestą, dažnai ir po nedaug (maždaug vieną, du šaukštus vienai maisto porcijai). Taigi per dieną užtektų 30 – 50 ml. Tiems, kas jautresni raugo aromatui, maišykite su sultimis, žaliaisiais kokteiliais, košėmis, salotomis ir t.t.
Praturtinkite savo kasdienį maistą, įpildami AVIZO raugo, vietoj padažo. Jūsų maistas, taps prisotintas gerosiomis gyvomis bakterijomis. Jei nepageidaujate maišyti, išgerkite šiek tiek AVIZO prieš maistą, o likutį – baigus valgyti. Kiekvienas gali pasirinkti vartojimo būdą pagal skonį.