fbpx
AVIZO probiotiniai gėrimai

Obuoliai yra trečias pagal populiarumą vaisius pasaulyje, todėl jų sultis įtraukėme į pagrindinę savo produktų sudėtį. Į kasdienį racioną rekomenduojama įtraukti obuolių sultis, dėl jose esančio kalio ir pektino, taip pat medžiagos, tokios kaip diuretikas, kuris padeda išvalyti organizmą nuo įvairių teršalų.

Antruoju ingredientu pasirinkome avižas, kurios laikomos viena iš sveikiausių grūdinių kultūrų. Jau mūsų močiutės vadino avižinių dribsnių košę energijos užtaisu. Avižose yra mažai glitimo, puikus vitaminų, mineralų ir skaidulų šaltinis, turintis vertingiausio beta-gliukano, kuris laikomas skaidulų „super herojumi“. Beta-gliukanas iš dalies tirpsta vandenyje, sudarydamas tirštą gelio pavidalo masę mūsų virškinimo sistemoje, taip skatindamas gerųjų žarnyno bakterijų susidarymą.

Gėrimus papildėme spalvotais vitaminų ir mineralų turinčiais ingredientais: karotinoidais turtingais moliūgais ir šaltalankiais, taip pat juodųjų serbentų uogomis, turinčiomis natūralių antioksidantų. Klausiate – kodėl nuosėdos? Tai natūralus produktas be stabilizatorių ir pasterizacijos. Suplakite buteliuką ir pamatysite vientisas gražias pastelines spalvas.

Džiugi žinia AVIZO vartotojams

Kas tos AVIZO gerosios bakterijos? Kodėl jos naudingos žarnynui? Rūgštis ir šarmas – kur slypi sveikata? Kodėl atsiranda rūgštingumas ir kaip jo išvengti?

Atsakymus į daugelį klausimų rasite AVIZO edukacinėse paskaitose, kurias skaito sveikos gyvensenos mokytojas Aleksandras Žarskus! Tai žmogus, parašęs daugeliui žinomą knygą „Rūgštus sveikatos skonis“, kurioje iš esmės aprašoma medžiagų apykaita, bakterijų reikalingumas žmogui ir daug daug patarimų, kaip maitintis sveikai. Per ilgus metus sukaupęs milžinišką patirtį netradicinės ir holistinės medicinos srityse, buvęs ilgametis Sveikuolių Sąjungos lektorius Palangos stovyklose, sutiko skirti savo laiko mums ir pasidalinti patirtimi, atsakant į jūsų klausimus apie sveikatą.

Aleksandras Žarskus

NAUJIENA! Jau parengtas AVIZO YouTube kanalas, kuriame galėsite peržiūrėti Aleksandro Žarskaus paskaitas su iš esmės paaiškintais sveikos gyvensenos ir mitybos principais. Kviečiame tapti šio kanalo prenumeratoriais ir aktyviai dalyvauti AVIZO edukacinėje programoje. Perklausę paskaitas, galite užduoti klausimus komentarų forma YouTube platformoje. Jei norite apie sveikatą bendrauti konfidencialiai – tiesiog susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, arba paspaudę žalią mygtuką svetainės dešiniajame kampe apačioje. Patogu ir greita.

Periodiškai organizuojame „gyvus“ susitikimus su pačiu Aleksandru, kurių metu ištikimiausiems AVIZO vartotojams suteikiamos asmeninės konsultacijos. Posakį „esame savo likimo kalviai“, šiuo atveju pritaikome ir sveikatai –  „esame ir savo sveikatos kalviais“, todėl niekas kitas, tik jūs patys galite rinktis, kokiu gyvenimo keliu eiti. Jo dar neradusiems – ir yra daroma visa ši iniciatyva. AVIZO – tai dalis jūsų rūgštaus sveikatos skonio.

Nuoroda į AVIZO Youtube kanalą rasite čia: (AVIZO Edukacinės Paskaitos su Aleksandru Žarskumi)

Domina koncentruotas AVIZO raugas? Spauskite ČIA

Ready To Use Soil

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do

Planting Trees

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do

Get Ready For Eat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do

Our Clients Say

Work with big and small.